Bogaty wybór damskich majtek

Kobiety chcące kupić dla siebie majteczki zdecydowanie mają w czym wybierać, nie tylko jeśli chodzi o kolor, wzór, markę czy cenę, ale też typy takiej bielizny. Warto przy tym oczywiście posiadać różne majtki damskie, by móc dobierać je zależnie od potrzeb, na przykład wkładanych ubrań. Pozwoli to zachować wygodę i estetyczny oraz elegancki wygląd.

Klasyczne figi

Chyba nie ma kobiety, która nie miałaby w swej bieliźniarce takich majtek damskich, nawet gdy woli stringi czy szorty. Są to klasyczne wyroby bieliźniane dla kobiet, które sprawdzają się w wielu sytuacjach, tym bardziej, że mogą mieć bardzo różne fasony, bardziej zabudowane czy też skąpe. Poza tym mogą to być zarówno zwyczajne, praktyczne, bawełniane majtki na co dzień, jak i wyszukane, eleganckie, zmysłowe figi z koronki czy siateczki.

Stringi

Te skąpe majteczki dla wielu kobiet nie są szczególnie wygodne, ale wybiera się je ze względu na ich świetny wygląd. Wyjątkowo pięknie eksponują kobiece wdzięki, są seksowne i pozwalają tak się poczuć. Poza tym są niezastąpione w przypadku obcisłych, cienkich ubrań, stanowiąc o wiele częściej wybieraną alternatywę dla bielizny bezszwowej.

Szorty

Takie mocno zabudowane majteczki są zwykle bardzo wygodne, a także pięknie się prezentują, ładnie eksponując pośladki. Ich zaletą także jest fakt, że można je, tak samo jak figi, znaleźć w różnych wariantach. Na specjalne okazje można wybierać na przykład majtki prześwitujące.