Buty na jesień

Komfort naszych stóp jest bardzo istotny w codziennym życiu. Od tego jak o nie dbamy, zależy komfort naszego życia. Gdy przemarzną  czy przemokną nam stopy, choroba mamy jak w banku. Szczególnie w okresie jesienno- wiosennym trzeba zwrócić szczególną uwagę na komfort cieplny naszych stóp, ponieważ bardzo łatwo wtedy o gwałtowne załamanie pogody a tym samym o zmarznięte stopy. 

Płaskie a może na obcasie? – Modele butów na jesień

Zależnie od oczekiwań wybrać można z szerokie wachlarza oferty producentów. Kupić można półbuty, baletki czy też botki. Właśnie te ostatnie zyskują coraz większa grupę zwolenniczek, ponieważ gwarantują komfort i elegancję w jednym. Na rynku dostępne są modele zarówno płaskie jak i na obcasie, dzięki temu dostosować można je do każdej stylizacji. 

Botki jesienne

Botki mają to do siebie, że są na tyle wysokie, że noga nie marznie ale na tyle niskie, że zapewniają swobodę ruchów. Chronią nie tylko przed zimnem ale też wilgocią. Na rynku dostępnych jest wiele modeli: płaskie, na koturnie, na obcasie, na szpilce, sznurowane, na zamek itd. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromny wybór jest również pod względem stylistyki oraz kolorów. 

Wybierać można spośród klasyki czyli czerni, brązów i szarości, ale coraz śmielej rynek zdobywają modele kolorowe. Botki w kolorze intensywnej czerwienie czy granatu z pewnością przełamują szarość oraz nudę, smutnej pory roku jaką jest jesień. Ciekawie wyglądać będą modele sznurowane- nadadzą stylizacji charakteru i nieco zadziorności.