Cechy figurek POP

Figurki pop są niezwykle popularne już od wielu lat. W naszym kraju miłośnicy filmów i bajek o superbohaterach doceniają tego typu gadżety. Czym odznacza się funko pop? Gdzie można kupić taki przedmiot? Jakie właściwości warto wziąć pod uwagę?

Funko pops

Te niewielkie figurki charakteryzują się wielkimi oczami i główką. Zazwyczaj mierzą ok 9 cm wysokości, jednak niekiedy przyjmują nawet większe rozmiary. W sklepach znajdziemy też specjalne wydania, gdzie dana postać znajduje się w aucie.

Kolekcja funko pop obejmuje wiele postaci z filmów, gier i bajek. U funko pops znajdziemy praktycznie każdą postać, jaką lubimy. Okazuje się, ze produkty są statyczne, jednak nie oznacza to, że nie posiadają punktów ruchu. Czasami główka bohatera się obraca lub jest osadzona na sprężynie, co pozwala na kiwanie się głowy. Figurka jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. 

Figurki pop – gdzie kupić?

Figurki pop są bardzo ładnie zapakowane w kolorowe pudełka z okienkiem. Dzięki temu ładnie się prezentują i jeszcze bardziej wskazują na aspekt kolekcjonerski. Miłośnicy funko pops mogą z powodzeniem zaprezentować figurkę na półce lub w gablotce. Każde pudełko posiadaj oznaczenie odnośnie tego, skąd pochodzi dany bohater i jaka jest jego wersja. 

Zakupu figurek dokonamy w internetowych sklepach, które cały czas poszerzają swoją ofertę. Nowoczesne figurki pop są tworzone z precyzją i doskonałością, tak aby doskonale podkreślić najważniejsze cechy superbohaterów. Dobra jakość w tym wypadku jest związana z zastosowaniem winylu do produkcji. 

Figurki funko pop dostępne na stronie Pixel-Shop.pl