Depilacja laserowa – czy warto?

Podrażnienia po goleniu, wrastające włoski, to udręka bardzo wielu kobiet, które regularnie się golą maszynkami albo depilatorami. Czy można uniknąć takich problemów? Depilacja laserowa może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Czy warto poddać się takiemu zabiegowi?

W ostatnich latach depilacja laserowa to zdecydowanie jeden z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Jest bezpieczny, prawie bezbolesny i co najważniejsze daje naprawdę dobre efekty. Po serii zabiegów można pozbyć się zbędnego owłosienia raz na zawsze.

Na czym polega zabieg?

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia. Oczywiście  lasery mogą mieć różną moc, zatem także różną skuteczność. Warto zdecydować się na współpracę z salonem kosmetycznych, czy kliniką medycyny estetycznej , która posiada sprzęt wysokiej jakości, dzięki temu można mieć pewność, że depilacja przyniesie dobre rezultaty.

Czy zabieg jest bolesny?

Depilacja laserowa jest bezbolesna, choć podczas wykonywania zabiegu można czuć lekkie pieczenie i rozchodzące się ciepło. Jest to jednak kwestia indywidualna. Jeżeli chodzi o czas trwania zabiegu, to zależy to od powierzchni, jaką się depiluje. Przykładowo, taka depilacja bikini we Wrocławiu: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-brazylijska trwa około 1,5 do 2 godzin.

W końcu należy odpowiedzieć na pytanie, czy warto poddać się takiemu zabiegowi. Oczywiście, że warto zdecydować się na taki zabieg i choć może wydawać się dość drogi, to z perspektywy czasu można zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy oraz czasu. Poza tym można pozbyć się raz na zawsze problemu z wrastającymi włoskami.