Jak nosić bluzy adidas?

Zakup swojej wymarzonej bluzy to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważną kwestią jest również to, aby bluzę połączyć z pozostałą odzieżą. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które nie mają zielonego pojęcia, jak nosić oryginalne bluzy adidas.

Moda damska

Damskie bluzy adidas warto łączyć przede wszystkim z modnymi legginsami. Mowa tutaj zwłaszcza o tych bluzach, które są o dwa numery za duże. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale bardzo wiele kobiet decyduje się na zakup męskich bluz, dzięki którym można stworzyć naprawdę ciekawe stylizacje. Dobrym pomysłem jest także połączenie sportowych bluz z jeansami. Do takiej kreacji można założyć nie tylko buty sportowe, ale również wysokie szpilki. Jest to idealna kreacja dla tych kobiet, które chcą wybrać się do kina ze znajomymi. Bluzy damskie doskonale komponują się również ze spódnicami. Warto postawić przede wszystkim na swobodne spódnice plisowane, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody.

Moda męska

Męskie bluzy adidas są bardzo uniwersalne, dlatego też cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Bardzo wielu Panów stawia właśnie na sportowe bluzy, ponieważ są one niesłychanie praktyczne. Bluzy adidas z kapturem o wyrazistych kolorach doskonale pasują do Panów z ciemnymi włosami. Kolory jaśniejsze są z kolei najlepszym wyborem dla mężczyzn z jasną karnacją. Za pomocą bluzy sportowej można sprawnie ukryć wszystkie niedoskonałości swojego ciała i uwypuklić największe zalety. Bluzy z kontrastową górą to najprostszy sposób, aby optycznie poszerzyć ramiona. Bluzy z pionowymi paskami pozwalają z kolei wyszczuplić sylwetkę.