Garderoba dla wszystkich biegaczy

Tak, do biegania można założyć bawełnianą koszulkę i bawełniane spodnie dresowe. Można być jednak pewnym tego, że biegacz daleko nie dobiegnie. Dlaczego? Ponieważ już po krótkim dystansie odczuwać będzie dyskomfort, spowodowany przyklejającym się ubraniem do ciała. Bawełna chłodnie pot i nie odprowadza go. Dlatego tak ważnym jest dobór odpowiedniej garderoby do biegania, dzięki czemu można czerpać prawdziwą przyjemność na każdym pokonanym przez siebie kilometrze.

Continue reading Garderoba dla wszystkich biegaczy
Rękawiczki samochodowe

Na jakie rękawiczki samochodowe warto się zdecydować

Rękawice przystosowane do prowadzenia samochodu to produkt cieszący się rosnącą popularnością wśród kierowców. Dzięki specjalnym właściwościom, mogą znacznie poprawić zarówno komfort jazdy, jak i poziom bezpieczeństwa na drodze. W sklepach odnaleźć można wiele rodzajów produktów z tej kategorii.

Rękawiczki samochodowe
Continue reading Na jakie rękawiczki samochodowe warto się zdecydować

Męskie rękawiczki na zimę – skórzane czy z materiału?

Rękawiczki męskie zimowe to jeden z produktów, których wybór nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie, jeśli mają być podarowane w prezencie. Wśród modeli codziennych i bardziej eleganckich, przeważającą grupę stanowią rękawiczki z naturalnej skóry oraz różnego rodzaju tkanin i dzianin. Jak dokonać wyboru?

Continue reading Męskie rękawiczki na zimę – skórzane czy z materiału?

Oryginalne czapki z daszkiem – modny dodatek

Oryginalne czapki z daszkiem mogą okazać się jednym z najmodniejszych dodatków, dlatego też warto dowiedzieć się, na który model nakrycia głowy postawić. Jeszcze kilka lat temu czapki z daszkiem kojarzyły się wyłącznie ze środowiskiem raperów. W dzisiejszych czasach sytuacja odwróciła się o 180 stopni, dzięki czemu czapki tego typu noszą praktycznie wszyscy.

Idealna ochrona przed słońcem

W Polsce słońce może naprawdę dać popalić, dlatego też warto postawić na oryginalne czapki z daszkiem, dzięki którym będzie można ochronić się przed promieniami słonecznymi. Dla większości osób najbezpieczniejszym wyborem będą oczywiście klasyczne czapki z prostym daszkiem, które idealnie pasują nie tylko do sportowych, ale również i miejskich stylizacji.

Snapback i Full Cap

Jeżeli chodzi o czapeczki z daszkiem, to na półkach sklepowych znaleźć można dwa główne modele. Mowa tutaj oczywiście o snapback i full cap, które biją rekordy sprzedaży. Snapback to oczywiście nic innego, jak popularna czapka z płaskim daszkiem, która oferuje możliwość regulacji szerokości za pomocą specjalnego paska z tyłu. To właśnie tego typu czapki bardzo często noszą zawodnicy bejsbolu. Full Cap to z kolei czapka, która nie ma możliwości regulacji szerokości, dlatego też warto postawić na odpowiedni rozmiar. Wybierając czapki z daszkiem warto zwracać uwagę przede wszystkim na jakość wykonania. Najlepiej sprawdzą się modele wykonane z oddychających materiałów.