Związek małżeński bez skutków prawnych

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Większość osób w Polsce zawiera tzw. ślub konkordatowy lub cywilny. W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszy się ceremonia humanistyczna, skupiająca się na zakochanych, którzy pragną pokazać światu swoją miłość oraz podkreślić trwałość swego związku.

Continue reading Związek małżeński bez skutków prawnych

Samochód weselny

Wesele to jedna z najbardziej uroczystych i niezapomnianych uroczystości w naszym życiu. Wypadałoby więc i dotrzeć na ceremonię wyjątkowym pojazdem. Zazwyczaj młode pary decydują się klasyczne rozwiązania jak zabytkowe auta. Do kościoła, jak i pod salę weselną przybywają pięknym samochodem odpowiednio ozdobionym, często w kolorach komponujących się z wystrojem kościoła i sali.

Continue reading Samochód weselny

Jak wybrać zaproszenia ślubne ręcznie robione?

Wybór najlepszych zaproszeń ślubnych ręcznie robionych nie jest tak prostą sprawą, jak to się na początku wydaje. W sprzedaży w obecnych czasach można znaleźć bardzo wiele zróżnicowanych modeli zaproszeń, które należy w odpowiedni sposób dopasować do swoich indywidualnych preferencji. Warto na to zwrócić swoją szczególną uwagę oraz dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Continue reading Jak wybrać zaproszenia ślubne ręcznie robione?

Eleganckie numery stołów – gdzie się sprawdzają?

Numery stołów wraz z tablicą, gdzie wyszczególniona jest lista zaproszonych gości – to hit na weselach i dużych przyjęciach. Mnóstwo organizatorów inwestuje w tego typu dodatki, które znacznie ułatwiają kwestie organizacyjne na początku imprez oraz pozwalają gościom szybko i sprawnie znaleźć swoje miejsce przy ich stoliku. Gdzie się takie rozwiązanie sprawdza i jak to wygląda w praktyce? Odpowiedź poniżej.

Continue reading Eleganckie numery stołów – gdzie się sprawdzają?