Majtki damskie i ich różne rodzaje

Majtki to podstawowy element damskiej bielizny. Najlepsze majtki damskie to takie, które są przede wszystkim wygodne i wykonane z materiału zapewniającego komfort, najlepiej z bawełny. Warto jednak wiedzieć, że majtki majtkom nierówne. Na rynku wyróżnić można przynajmniej kilka ich modeli.

Figi

Pierwszym popularnym fasonem majtek damskich są figi. Najczęściej produkowane są z bawełny, koronki lub jedwabiu. To co je wyróżnia w szczególności to bardzo szeroki wybór fasonów. Oznacza to, że niemal każda kobieta może dobra figi idealne dla siebie.

Stringi

Nie ma chyba kobiety, która w szafce z bielizną nie miałaby stringów. Jest to niezwykle popularny model damskich majtek. Są one niezwykle seksowe i co ważne pasują one do każdej figury. Stąd tak duża popularność stringów.

Damskie bokserki

Majtki typu bokserki to nie tylko domena panów. Także panie bardzo lubią zakładać bokserki. Przede wszystkim dlatego, że są one po prostu wygodne. Świetnie nadają się także jako bielizna do snu.

Hipstery

Na koniec warto wspomnieć także o hipsterach. Czasem nazywane są po prostu biodrówkami. Są one niezwykle wygodne i idealnie pasują dla pań, które posiadają szczupłą figurę. To co w szczególności charakteryzuje ten typ damskich majtek to to, iż z jednej strony zakrywają one całe pośladki, a z drugiej idealnie je podkreślają.

Jak zatem widać wybór majtek damskich jest niezwykle szeroki. Sprawia to, że każda kobieta z pewnością znajdzie takie, które będą dla niej idealne.