Najlepsze akcesoria dla fanów Pokemonów

Popularne „Pokemony” to nie tylko popularna seria gier mobilnych. Starsi fani pamiętają też liczne seriale i filmy, które są nadawane w różnych formach do dzisiaj. Seria „Pokemon” dotyczy równie dobrze nowych fanów ze szkoły podstawowej, jak i nostalgicznych dorosłych. Nie dziwią w takiej sytuacji liczne gadżety pokemon, które szczególnie polecane są jako prezenty. Które z nich wybrać najlepiej? 

Kolekcje Pokemonów

Jak wie każdy fan Pokemonów, trzeba „zebrać je wszystkie”. Popularne powiedzenie z serialu odnosi się do licznych kolejki żetonów, figurek czy maskotek. Pokemon akcesoria zmieniły się od czasu dodatków do chipsów z dzieciństwa.

Wykonane są z mocniejszych materiałów, a same obrazki są ładniejsze i bardziej kolorowe. Żetonami można się wymieniać czy staczać nimi pojedynki. Gadżetami Pokemon mogą być te nocne przytulanki czy ozdabiające półkę figurki – szczególnie imponująco będzie wyglądała cała ich kolekcja. 

Rzeczy codziennego użytku 

Pokemonowe akcesoria nie muszą koniecznie tylko ozdabiać pokoju. Mogą przydawać się tez w codziennym życiu. Można pić z kubków z podobizną Togepiego lub jeść z talerzy z ładnym wzorem Bulbosaura. Nie zabraknie też ubrań ze znanymi postaciami: koszulek z nadrukami, swetrów z naszywkami czy nawet kolorowych butów z logiem serii. Ciekawym pomysłem mogą być ocieplane klapki wyglądające jak puchaty Pikachu.

Dla dzieci świetnym zakupem będzie tematyczny plecak, szczególnie popularny w podstawówkach. Dodatkowymi akcesoriami mogą być długopisy, gumki i ołówki z podobiznami ulubionych Pokemonów.