trampki meskie

Popularne rodzaje obuwia męskiego

Buty są jednym z niezbędnych elementów każdej męskiej stylizacji. W sprzedaży można znaleźć wiele ich rodzajów oraz modeli, dlatego warto wiedzieć, jak w odpowiedni sposób dobrać je do konkretnej stylizacji. Wśród najbardziej popularnych rodzajów obuwia męskiego można wymienić takie modele butów jak skórzane brogsy, buty klasyczne, skórzane mokasyny, trampki męskie, a także buty za kostkę.

Skórzane brogsy

Wśród popularnych modeli butów męskich z całą pewnością można wyróżnić skórzane brogsy, które najczęściej występują w wersji brązowej. Są to buty o uniwersalnym charakterze, które najlepiej będą się komponowały z wszelkimi stylizacjami w stylu casualowym. Ten klasyczny model butów posiada ozdobne zdobienia, które nadają mu szczególnej atrakcyjności i przyciągają wzrok. Z powodzeniem można je nosić do garniturów podczas formalnych spotkań.

Buty klasyczne

Każdy mężczyzna powinien posiadać także w swojej garderobie buty o charakterze klasycznym w typie Oxford. Są to najczęściej buty w kolorze czarnym, które zostały wykonane z eleganckiej skóry. Jest to obowiązkowy element każdej formalnej stylizacji, ponieważ w bardzo dobry sposób komponuje się z takimi strojami jak garnitury i białe koszule. Jest to jeden z najlepszych wyborów na uroczyste okazje.

Skórzane mokasyny

Skórzane mokasyny to również bardzo popularny rodzaj męskiego obuwia. Buty te idealnie nadają się do różnego rodzaju codziennych stylizacji. W sprzedaży można znaleźć wiele modeli męskich mokasynów, które różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim kolorystyką. Warto ją odpowiednio dostosować do pozostałych noszonych elementów garderoby. Buty te sprawdzą się bardzo dobrze podczas mniej formalnych spotkań, na przykład spotkań ze znajomymi.

Trampki męskie

Wśród bardzo modnych modeli butów męskich można także wyróżnić takie trampki męskie. Ten rodzaj obuwia bardzo dobrze komponuje się we wielu różnych stylizacjach, a przede wszystkim kompozycjach lekkich i sportowych. Przeznaczony jest on przede wszystkim do spotkań nieformalnych, ale zdarza się także, że jest elementem ubioru na spotkaniu formalnym.

Buty za kostkę

Wielu mężczyzn lubi także nosić wszelkiego rodzaju skórzane obuwie za kostkę. Buty te wykonane są z materiałów o najlepszych parametrach jakościowych i posiadają stosunkowo grubą podeszwę. Dlatego idealnie sprawdzą się podczas chłodniejszych miesięcy w roku, zwłaszcza w czasie zimy. Są one solidne i wytrzymałe, dlatego z całą pewnością będą w bardzo dobry sposób chroniły stopę przed panującym na zewnątrz chłodem.