Śmieszne koszulki to miła odmiana na polskich ulicach

Jak wyglądają ulice polskich miast? Szaro, buro i nudno – ot, najkrótsza charakterystyka. Nie, nie chodzi tu o architekturę budynków i całkowity brak zieleni miejskiej, akurat pod tym względem nie mamy się czego wstydzić. Mowa tu o szarej masie zalewającej chodniki, tworzonej przez samych ludzi. Gusta modowe Polaków są dość… konserwatywne, to najłagodniejsze określenie, jakim można się posłużyć. Czy nie warto nabrać trochę dystansu do samego siebie?

O gustach się nie dyskutuje – to stare jak świat powiedzenie najczęściej towarzyszy osobom, które gustu po prostu nie mają. Czarny lub biały T-shirt, proste jeansy i ewentualnie czapka dżokejka w formie „stylowego” dodatku – oto mundur przeciętnego Polaka! Tymczasem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zwykła koszulka stała się najbardziej wyrazistym wyróżnikiem jej właściciela.

kroliczekzmarch

Możliwości jest nieskończenie wiele

Na zachodzie od dawna można zaobserwować trend przekształcania T-shirtów w nośnik informacji o poglądach jego właściciela, podanych w humorystycznej konwencji. Taki trend zaczyna docierać także do Polski. Na rynku nie brakuje śmiesznych koszulek, które bez najmniejszego problemu są w stanie wywołać niekontrolowany napad śmiechu. Zabawne aplikacje, humorystyczne hasała, a wszystko to podane w ciekawej oprawie graficznej. To zdecydowanie lepsza propozycja niż zwykła, gładka koszulka, która nie jest w stanie niczym zaskoczyć.

Śmieszne koszulki to wspaniały sposób żeby wyróżnić się z tłumu!