STRANGER-THINGS

Stranger Things, czyli dzieło lubiane zarówno przez krytyków jak i widzów

Stranger Things to serial opowiadający losy „normalnych” nastolatków mających liczne, w głównej mierze paranormalne przygody. To odcinkowe dzieło zostało pozytywnie przyjęte przez krytyków, którzy chwalili przede wszystkim stylizację na lata 80″ ubiegłego wieku. Wśród cech tego serialu, które były wychwalane, znalazł się również klimat, aktorstwo, reżyseria, scenariusz oraz liczne nawiązania do filmów z lat 80″ ubiegłego stulecia. To jedyne takie dzieło, które kochają widzowie jak i wymagający krytycy.

Gadżety Stranger Things

Ogromne zainteresowanie marką Netflixa, czyli Stranger Things sprawiło, że zaczęły powstawać różnorodne gadżety pozwalające zaopatrzyć się fanom w przedmioty nawiązujące do tego jedynego w swoim rodzaju serialu. Do tego typu licznych gadżetów, które można zakupić, należy na przykład kubek Stranger Things. Taki kubek przede wszystkim nawiązuje swoją stylistyką do wyjątkowego serialu i pozwala fanom na obcowanie z ich ulubionym dziełem popkultury w życiu codziennym. Kubki Stranger Things zazwyczaj posiadają na sobie logo serialu, ale również postacie odgrywane przez charyzmatycznych aktorów. Aktorzy, którzy grają w tym odcinkowym dziele to między innymi:
-Finn Wolfhard,
-Millie Bobby Brown,
-Gaten Matarazzo,
-David Harbour,
-Natalia Dyer.
To sympatyczni aktorzy, którzy nadają odpowiedniego charakteru odgrywanym przez siebie postaciom w serialu. Ich po prostu nie da się nie lubić.

STRANGER-THINGS

Rotten Tomatoes i inne serwisy internetowe

W serwisie Rotten Tomatoes 97% z 89 recenzji pierwszej serii Stranger Things zostało uznane za pozytywne, a średnia ważona ocen wystawionych na ich podstawie wyniosła 8.1/10. Stranger Things to uzależniający hołd złożony filmom Spielberga i telewizji lat 80”. W serwisie Metacritic średnia ocen na podstawie trzydziestu czterech recenzji wynosi 75/100.