medyczna marihuana
Zdrowie

Nasiona feminizowane Power Plant

W 1997 roku hodowcy z banku nasion Dutch Passion wprowadzili na rynek komercyjny nową, rewolucyjną odmianę marihuany, reprezentującą najlepszą odmianę genetyczną z RPA, o niezwykłej stabilności i niezmiennie wysokich plonach.

Ogólna charakterystyka konopi w elektrowni

power plantPrzy maksymalnej wysokości około półtora metra, rośliny Power Plant potrzebują od ośmiu do dziesięciu tygodni, aby zakończyć kwitnienie. Pąki stają się naprawdę duże i osiągają ponad trzydzieści centymetrów wysokości. Przy takiej charakterystyce można liczyć na dobrą rentowność, co najczęściej ma miejsce. Pół kilograma marihuany, a nawet 600-700 gramów na metr kwadratowy, to przyjemność zbierania. Dodatkowym miłym bonusem jest zawartość do 20% tetrahydrokannabinolu w gotowej marihuanie.

Rosnąca elektrownia
Odmiana ta została doskonale przystosowana do każdego środowiska hodowlanego, więc nawet uprawa w domu będzie skuteczna. Na zewnątrz najlepiej sprawdza się, gdy klimat Twojego regionu jest jak najbardziej zbliżony do śródziemnomorskiego. Odmiana jest odporna na choroby i mączniaka, łatwa w pielęgnacji, a nawet może być pierwszą odmianą w historii uprawy danego hodowcy. Charakteryzuje się obfitością drobnych listków na całym kwiatostanie. Nasiona power plant można legalnie zdobyć w tym sklepie: https://panpestka.pl/product/power-plant-3/

Lecznicze zastosowanie konopi Power Plant

Jego samodominacja ogranicza lecznicze i profilaktyczne działanie tej rośliny konopi. Nie przeszkadza to jednak w stosowaniu go w celu poprawy ogólnego nastroju i złagodzenia uczucia przemęczenia i depresji.

Zapach, aromat i działanie marihuany Power Plant

Aromat ganji jest gładki i lekki, z lekką nutą ziemistości. W smaku wyczuwalny jest bukiet ziemistości, słodyczy i nut korzennych. Efekt jest natychmiastowy, podnoszący na duchu i obejmujący całe ciało z działaniem mózgowym.

Możesz również polubić…