Moda damska

Różne rodzaje bielizny koronkowej

Istnieje mnóstwo ciekawych odsłon bielizny koronkowej dla kobiet. Występuje ona w sklepach i butikach praktycznie we wszystkich kolorach, jakie tylko można sobie wyobrazić, jednak trzeba przyznać, że to właśnie czarne komplety biustonoszy i fig damskich są tą niezastąpioną i zawsze wskazaną klasyką, po którą prędzej czy później każda kobieta powinna sięgnąć.

Klasyka gatunku, czyli koronka w kolorze czarnym

Czerń jest absolutnie najbardziej uniwersalnym i najbardziej ponadczasowym kolorem. Pasuje wszystkim i pasuje do wszystkiego. To jedna z lepszych barw w kontekście modelowania sylwetki i dbania o swój wygląd zewnętrzny. Podobnie jak i czarne ubrania wyszczuplają, tak i czarna bielizna wykonana z koronki jest w stanie przynajmniej delikatnie wysmuklić pewne partie ciała i doprowadzić do efektu, w którym figura wyda się drobniejsza i smuklejsza niż jest w rzeczywistości. Czarny komplet seksownej koronkowej bielizny to klasyka, która zawsze będzie działać i zawsze będzie modna. Nawet kobiety nieprzepadające za ciemnymi barwami powinny coś takiego mieć w swojej szafie. Gdy nie ma się pojęcia, co na siebie założyć na romantyczny wieczór z ukochanym, wtedy właśnie na ratunek przybiega czarny komplet fig damskich i lekko fikuśnego stanika.

Alternatywa dla czerni, czyli biel

A gdyby tak czerń zastąpić bielą? Niby są to dwa przeciwstawne kolory, ale jednak jakoś tak się ze sobą kojarzą i nieraz są wręcz stosowane wymiennie. Biała bielizna nie musi być kojarzona wyłącznie z pannami młodymi. Oczywiście większość kobiet założy ją właśnie na swoją noc poślubną lub zabierze ją w poślubną podróż, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by komplet kupiony z myślą o tego rodzaju okazjach wykorzystać także znacznie później i podczas innych wyjątkowych chwil. Akurat biała bielizna stworzona w całości z lekkiej i cieniutkiej koronki, odsłaniającej delikatnie różne fragmenty ciała, potrafi zaskoczyć mężczyzn jeszcze bardziej, bo mało który z nich spodziewa się ją zobaczyć na sylwetce partnerki. Jest ona nieoczywistym i oryginalnym wyborem. A oryginalność jest teraz w cenie.

Krój też ma znaczenie

Kolory to jednak nie wszystko. Aby biustonosze i figi damskie (więcej) mogły naprawdę dobrze zaprezentować się na sylwetce i ją upiększyć, trzeba je do tej sylwetki jak najlepiej dopasować. Na szczęście sprawę (i wybór) ułatwiają już producenci. Niektórzy z nich wprowadzili do swoich ofert nawet specjalne linie z wyszczuplającymi kompletami bieliźnianymi, występującymi często w niestandardowych rozmiarach plus size.

Możesz również polubić…