Moda damska

Sandały na słupku jako uniwersalne letnie obuwie

W lato często stoimy przed dylematem – czy odkryte stopy będą odpowiednim wyjściem do pracy, czy na wieczorną imprezę. Jeśli nie jesteśmy sędzią sądu najwyższego, a wieczorna impreza nie jest oficjalnym, służbowym przyjęciem zdecydowanie tak. Większość pracodawców nie oczekuje od swoich pracowników, żeby gotowali się w bardzo oficjalnych strojach, przy ponad trzydziestostopniowy upale, a klienci też są w takich sytuacjach bardziej wyrozumiali. Jeśli więc na swoim stanowisku możesz sobie na to pozwolić – postaw na letnie obuwie.

Sandały jako obuwie do pracy

Sandały na słupku, czy na obcasie doskonale się sprawdzą nawet do eleganckich stylizacji. Przy zadbanych stopach nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby włożyć je nawet do biura. Obcas to trochę ryzykowne wyjście na cały dzień, ale sandały na słupku są na tyle stabilne i wygodne, że komfortowo można je nosić przez cały dzień nie męcząc stopy. Jeśli nie mamy zaplanowanych w ciągu dnia spotkań biznesowych z kluczowymi klientami, gdzie odpowiedni będzie bardziej formalny strój i zakryte obuwie – sandały sprawdzą się doskonale.

Sandały do sukienki

Letnie przyjęcie urodzinowe, wesele, czy impreza integracyjna? Wiele wzorów, kolorów i dostępnych fasonów sandałów na słupku, czy na obcasie sprawia, że będą one dobrym wyjściem, jeśli czujemy się pewnie w wysokich butach, to nawet na całonocną imprezę z tańcami. Nie ma sukienki, do której nie można by znaleźć sandałów w odpowiednim fasonie. 

Sandały jako obuwie codziennie

W lato ciężko sobie wyobrazić chodzenie cały dzień w adidasach, czy pantoflach. Powinniśmy w swojej szafie mieć kilka par butów na lato, sandałów na słupku, czy na płaskiej podeszwie, tak żeby bez problemu móc je dopasować do większości stylizacji.

Możesz również polubić…