wiedźmin gadżety
Hobby

Szeroki wybór gadżetów z Wiedźmina

W ostatnim czasie postać Wiedźmina zyskała międzynarodową postać. Oryginalnie był to bohater książek również o tym tytule. Powieści powstały dzięki Andrzejowi Sapkowskiemu. Jednak najpierw dzięki CDA, które stworzyło grę o tym samym tytule, a ta okazała się światowym sukcesem, a później poprzez platformę Netflix, która nakręciła już dwa sezony oparte na książkach, Wiedźmin zyskał jeszcze większy rozgłos.

Międzynarodowa sława Wiedźmina

Wiedźmin cieszy się obecnie międzynarodowym uznaniem oraz sławą. Postać ta, jak również inne, powiązane z tym uniwersum pojawiły się także w postaci gadżetów z wiedźmina. Również w kraju, przede wszystkim dlatego, iż historia, którą stworzył Sapkowski, a którą prezentują zarówno seria gier, jak też sam serial trzyma się fabuły, to znaczy osadzone są w mitologii słowiańskiej. A świat ten, bardzo bogaty, ale tajemniczy, pełen wierzeń, mitów, a przede wszystkim potworów, z którymi Wiedźmin musi się zmierzyć, to również świetny materiał na akcesoria z wiedźmina.

Doskonały sposób na prezent dla fana

Jak popularne są gadżety z innych filmów, które zyskały na prawdę ogromną rzeszę fanów, tak samo akcesoria na bazie tej historii to świetny prezent dla fanów wiedźmina, ale również osób, które interesują się słowiańskim folklorem. W końcu to jedno ze źródłem z których autor książki czerpał swoją inspirację. A teraz, poprzez różne kanały, mitologia ta przeżywa swój renesansów i zyskuje coraz większą liczbę miłośników. Nie tylko na terenach, gdzie oryginalnie się rozwijała, ale też w innych zakątkach świata. Chociażby jak USA, czy kraje Europy Zachodniej.

You may also like...