Obuwie

Akcesoria i dodatki jesienne

Jesień to pora roku o chyba najbardziej kapryśnej pogodzie. Jadąc rano do pracy spodziewać można się przymrozków, w trakcie dnia ulewy, a z drugiej strony niekiedy upałów. Nie do końca wiadomo, co na siebie założyć, aby nie zmarznąć lub nie zmoknąć. Dodatkowo, wiele osób pragnie ożywić nieco szarobure dni, kolorowymi stylizacjami.

Jak zaplanować swoją garderobę jesienną?

Warto, aby w naszej garderobie znalazły się przede wszystkim klasyczne elementy. Powinien to być porządny płaszcz, kurtka w stylu ramoneski, skórzane botki jesienne płaskie oraz nieocieplane kozaczki. Nie powinno w naszej szafie zabraknąć również kaloszy, na te bardziej deszczowe chwile. Kolejnym ponadczasowym elementem jesiennej garderoby może być na przykład kapelusz. To ciekawe akcesorium, które wyróżni nas z tłumu.

Jakie kolory są najmodniejsze tej jesieni?

Co roku projektanci mody wyznaczają trendy, obowiązujące w danym sezonie. Oczywiście są to swego rodzaju ogólne wytyczne, do których nikt nie musi się stosować. W tym roku jesienne kolory, które królują w modzie to przede wszystkim butelkowa zieleń, ciemny fiolet i bordo. Nie należy zapomnieć o klasycznej czerni czy głębokim brązie, które modne są praktycznie co roku.

Osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki_Botki-plaskie-376.html

You may also like...