sekator elektryczny
Akcesoria

Do jakich prac jest przydatny sekator elektryczny?

W przypadku kiedy jesteśmy właścicielami domu jednorodzinnego najczęściej mamy mniejszych lub większych rozmiarów ogród. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim jest to komfortowa sytuacja, gdyż możemy wyjść w każdej chwili z domowego zacisza na świeże powietrze i spożyć na przykład z rodziną posiłek. Aby przyjemnie się w tym miejscu siedziało, warto włożyć w utrzymanie przydomowego ogrodu trochę pracy. Czyli choćby regularnie kosić trawę oraz przycinać zanadto wystające gałęzie krzewów i drzew. Do tej drugiej czynności świetnie nada się:

Sekator elektryczny

sekator elektryczny

Jest to urządzenie, dzięki któremu nadamy krzewom oraz drzewom odpowiedniego kształtu. Jego dużą zaletą jest to, iż doskonale poradzi sobie zarówno z bardzo cienką gałązką, jak i z grubą gałęzią, poza tym pracuje cicho i nie wytwarza trujących spalin. Przy przycinaniu na przykład żywopłotu nie trzeba się obawiać, że zrobimy to w sposób nieprofesjonalny. Nowoczesne modele posiadają specjalne listwy, które rozciągnąć można na całą długość ogrodzenia i z ich pomocą ciąć na odpowiedniej wysokości. Sekator elektryczny pracuje w dwóch trybach:

  • pulsacyjnym,
  • progresywnym.

Gdzie zakupić powyższy sprzęt?

Z zaopatrzeniem się w to urządzenie, jakże potrzebne do pracy w ogrodzie, nie ma najmniejszego problemu. Można to uczynić zarówno w tradycyjnym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Zaletą tego drugiego sposobu jest to, iż sekator elektryczny nabędziemy bez wychodzenia z domu.

You may also like...