Wesele

Samochód weselny

Wesele to jedna z najbardziej uroczystych i niezapomnianych uroczystości w naszym życiu. Wypadałoby więc i dotrzeć na ceremonię wyjątkowym pojazdem. Zazwyczaj młode pary decydują się klasyczne rozwiązania jak zabytkowe auta. Do kościoła, jak i pod salę weselną przybywają pięknym samochodem odpowiednio ozdobionym, często w kolorach komponujących się z wystrojem kościoła i sali.

Piękne, klasyczne samochody

Takie rozwiązanie jest stosunkowo wygodne. Rynek weselny oferuje szeroki wybór tego typu samochodów. Duża dostępność wpływa na łatwość wynajmu i względnie niską cenę. Samochody wynajmowane przez firmy świadczące tego typu usługi należą do unikatowych samochodów, których nie sposób spotkać na ulicach na co dzień, zobacz: https://www.zankyou.pl/samochod-slubu. Dzięki temu uroczystość staje się jeszcze bardziej wyjątkowy, a taka atrakcja wzbudza zainteresowanie gości. Co więcej, decydując się na samochód mamy szerokie możliwości przyozdobienia go. W związku z tym pojazd może stać się nie tylko środkiem transportu a osobnym elementem dekoracyjnym.

Jak wybrać samochód ślubny?

Jeszcze niedawno wesela były formalnością, nikt nie brał na swoje barki odpowiedzialności wybrania motywu przewodniego swojego przyjęcia. Okoliczność była organizowana w zwykłych salach, skromnie ozdobionych. Samochód, którym docierali do weselnej sali był zwykle tym prywatnym lub pożyczonym od rodziny. Aktualnie branża ślubna przechodzi prawdziwy rozkwit. Przed organizacją przyjęcia podejmujemy decyzję, czy utrzymujemy klimat w stylu bardziej rustykalnym, boho czy glamour. Dodatkowo coraz więcej par wzorując się na zachodnich trendach, decyduje się na wesele w plenerze. Charakter takiej imprezy podkreśli potocznie określany “Ogórek”. Planując elegancką imprezę utrzymaną w odcieniach złota i srebra idealną decyzją będzie wynajem limuzyny. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszą się modele mercedesów z lat 60 lub popularne warszawy.

You may also like...