Wesele

Eleganckie numery stołów – gdzie się sprawdzają?

Numery stołów wraz z tablicą, gdzie wyszczególniona jest lista zaproszonych gości – to hit na weselach i dużych przyjęciach. Mnóstwo organizatorów inwestuje w tego typu dodatki, które znacznie ułatwiają kwestie organizacyjne na początku imprez oraz pozwalają gościom szybko i sprawnie znaleźć swoje miejsce przy ich stoliku. Gdzie się takie rozwiązanie sprawdza i jak to wygląda w praktyce? Odpowiedź poniżej.

Numery stołów i tablica z nazwiskami gości

Jest to rozwiązanie, które nie tylko praktykowane jest na weselach, 18-stkach, sylwestrach czy dużych eventach biznesowych. W wielu restauracjach gdzie organizowane są nawet mniejsze imprezy typu komunie, chrzciny czy andrzejki również korzysta się z tego rozwiązania, gdyż pozwala szybko rozmieścić gości na swoich miejscach, nie tracąc czasu na długie i mozolne poszukiwania swojego stolika.

Dodatki, które tworzą niepowtarzalny klimat

Tablica wraz z numerami zazwyczaj wygląda bardzo elegancko i stylowo. Wraz z winietkami dla gości, upominkami, ozdobami sami, napisami na ścianie za parą młodą – tworzy spójną i harmonijną całość. W większości sklepów można znaleźć naprawdę stylowe tego typu gadżety, które pięknie wkomponują się w każdą restaurację – niezależnie od jej stylu i innych dekoracji. Obecnie, dominują w tej kwestii dodatki w stylu królewskim czyli mocne, błyszczące, bogato zdobione ramy wraz z numerkami na stoły z lilyzaproszenia.pl, które są wykonane w bardzo zbliżonym fasonie. Popularny kolor to oczywiście złoto, srebro, miedź oraz biel.

Gdzie można je kupić?

Bez problemu można je dostać w stacjonarnych sklepach oferujących dekoracje ślubne. Pary młode, które decydują się na wynajęcie osoby, która pomoże im w dekoracji sali ślubnej – mogą być spokojne, gdyż większość takich osób posiada już w swojej ofercie wypożyczenie tego typu praktycznych dodatków. Jeśli chodzi natomiast o samo wnętrze tablicy czyli listę gości wraz z przyporządkowaniem ich do stolików – to bez problemu można wydrukować w zaciszu własnego domu lub w drukarni na ozdobnym, błyszczącym papierze.

You may also like...